605 063 821
Rosslerova 188
Poděbrady
290 01

Způsob doručení

Dodání jízdního kola přepravcem /poštou ve standardním kartonu, smontováno na 85 -95%, většinou je v kartonu vyndané přední kolo, sedlo, pedály a povoleny řidítka, aby se kolo vešlo do kartonu. Lze i osobní odběr na prodejně kola v kartonu nebo po dohodě i kompletně smontovaného ( doplatek za montáž dle dohody podle druhu kola a poskytnutí dalších služen, např.garanční prohlídky, a pod.)

Z důvodu velkého nedostatku komponentů od firmy Shimano, výrobci jsou nuceni operativně měnit specifikace kol v průběhu výroby.
Komponenty Shimano , např. hydraulické brzdy, kazety a řazení , jsou někdy výrobci nuceni operativně měnit u některých modelů a nahrazovat je vyzkoušenými komponenty od jiných výrobců ve stejné kvalitě.
Děkujeme za pochopení

Ceník dopravného

Cena za dopravu je připočtena k hodnotě objednávky. Dopravné je závislé na typu platby, protože u platby na dobírku si dopravce účtuje poplatek za vyzvednutí peněz od zákazníka. Zásilky jsou doručovány během dne mezi 8-18 hod., proto prosím uvádějte doručovací adresu, kde jste k zastižení během dne.

Českou pošta      0 - 390 Kč

TOPTRANZ       200 - 390 Kč

Po dohodě je možné poslat i jinak.