605 063 821
Rosslerova 188
Poděbrady
290 01

Kostka koloběžka Hill Max zelená G5

 

Výrobce: Kostka
Určení: Dámské, Pánské
Rok výroby: 2020
Kategorie: Koloběžky Kostka
Dostupnost: Do týdne dle výrobce
9 599 Kč
€ 355,52
koupit
ceny jsou udány včetně DPH
9 599


essox splatky

Přední 20-ti palcové kolo zvyšuje ovladatelnost a stabilitu i při vyšších rychlostech. Koloběžka je velice obratná. Kombinuje vlastnosti koloběžek Kostka STREET a Kostka TWENTY.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Nášlap je ze spodní strany opatřen speciálními sváry, které zvyšují tuhost a odolnost spodní části rámu a chrání koloběžku při případných kolizních situacích.

Krátce o značce Kostka koloběžky: Kostka je výrobce českých koloběžek. Tyto koloběžky se vyznačují výbornou kvalitou zpracování a zajisté vám budou dělat radost dlouhá léta.

Celková délka:148 cm

Výška řidítek:94 cm

Doporučený věk:8+

Délka nášlapu:42 cm

Světlá výška:5 cm

Hmotnost:8,4 kg

Brzdy:Shimano 4000

Náboje:náboj 65mm - Kostka,

 ráfky - dvoukomorové Remerx

Pláště:Schwalbe Marathon Racer

Velikost kol:přední 20 a zadní 16 palců

.Nosnost:150 kg

Ostatní:Jízdní vlastnosti - Silnice: chvalitebná, Terén: dobrá, Město: chvalitebná