605 063 821
Rosslerova 188
Poděbrady
290 01

Elektrokoloběžka MRX EH800-R1 7,5Ah šedo-zelená

Výrobce: Velo
Určení: Dámské, Pánské, Dětské
Rok výroby: 2022
Kategorie: e - koloběžky
Dostupnost: Skladem
původní cena 12 990 Kč
7 590 Kč
€ 316,25
koupit
ceny jsou udány včetně DPH
7 590


essox splatky

Elektrická koloběžka MRX EH800-R1 zaujme na první pohled svým moderním designem, díky němuž ji lze použít i jako „seriózní“ dopravní prostředek zejména do městského prostředí. Tomu nahrává i nosnost až 100 kg a vysoce výkonný 250W elektromotor, který dokáže koloběžku rozpohybovat až na rychlost 25 km/h.
Nemusíte se však bát, že byste měli problém se zastavením — o brzdění se stará kotoučová brzda a systém rekuperace, přičemž nechybí dokonce ani technologie E–ABS, takže nedojde k zablokování předního kola a případnému přepadnutí přes řídítka.

Technologie rekuperace

Stejně jako u moderních elektromobilů, ani v této koloběžce nechybí rekuperační systém. Ten využívá nadbytečné kinetické energie pro zpětné dobíjení baterie. K rekuperaci dojde při stisknutí brzdové páky. Elektromotor začne brzdit a přitlačením brzdové páky se aktivuje brzdový účinek kotoučové brzdy.

Dlouhý dojezd

V rámu koloběžky je bezpečně uložen lithiová baterie s konektorem na nabíjení. O aktuální kapacitě baterie a aktuální rychlosti informuje praktický LED indikátor integrovaný do řídítek. Dojezd se prodlužuje i díky systému rekuperace.

Výkonné brzdy

O brzdění se stará efektivní kotoučová brzda doplněná o rekuperační systém, s jejíž pomocí nebudete mít problém zastavit ani v tom nejprudším kopci. Z plné rychlosti zastavíte již na čtyřech metrech, přičemž spousta takto vzniklé energie prodlouží váš dojezd

LED osvětlení

Zadní blatník i konstrukce řídítek ukrývají jasné LED osvětlení. Přední bílé samozřejmě slouží primárně k osvětlení trasy před vámi, zatímco zadní červené varuje ostatní účastníky provozu. Zadní červené osvětlení se aktivuje vždy při brždění.

Specifikace

Elegantní design.Dojezd více jak 30 km na jedno nabití.Dvojitý brzdový systém.Přenosná sklopná konstrukce.Velmi nízká hmotnost 12 kg.Snadno ovladatelná.Protiskluzová řídítka a velmi kvalitní materiály.Ovládací prvky umístěné na řídítkách.Jasné přední a zadní světlomety.Rychlost až 25 km/h.Pneumatiky o průměru 8,5 palců.Pneumatiky výborně absorbují nerovnosti povrchu.Skvělé odpružení.Hladká a tichá jízda.250W bezkartáčový stejnosměrný motor je zabudován do předního kola.Výkonný elektromotor umožní rychlou a svižnou jízdu.Přední a zadní osvětlení pro maximální bezpečnost i za tmy.Odolná konstrukce splňující normu IP54 dovolí jízdu i za mírného deště nebo v prašném prostředí.Kotoučová brzda pomáhá při brzdění.S vypnutou elektronikou lze na koloběžce jezdit i klasicky pomocí odrážení.

Technické parametry:

Výkonný elektromotor: 36V 250W
Nabíjecí baterie: 36V, 7.5Ah
Maximální rychlost:25km/hod
Maximální dojezd:30 km
Rozměr pneu:8.5 palců
Doba nabíjení: 3-5 hodin
Hmotnost:12 kg
Maximální nosnost:100 kg
Rozměry (rozložená):106 x 43 x 113 cm
Rozměry (složená):106 x 43 x 49 cm